1. Tokia pati tema jau sukurta kito svetainės nario. Prieš kurdami forumo temą, pasistenkite peržvelgti, ar tokia tema tikrai nėra paskelbta anksčiau.
  2. Temą ar įrašą sukūręs svetainės narys vartoja necenzūrinius žodžius.
  3. Temą ar įrašą sukūręs svetainės narys užgaulioja kitus svetainės narius.
  4. Tema sukurta netinkamame forume;
PASTABA. Mano augalai administracija pasilieka teisę keisti forumo taisykles be perspėjimų ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo momento. Taip pat Mano augalai administracija pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo blokuoti nepagarbiai forume besielgiančius narius.
Forumo taisykles pasiekiamos čia.
Užrašas ant nario profilio nuotraukos Narys blokuotas, reiškia, kad šis narys pažeidė svetainėje nustatytas Bendrąsias, Katalogo ar Forumo taisykles – buvo nesąžiningas kitų narių atžvilgiu (įžeidinėjo, pasisavino ne savo nuotraukas be leidimo, neišsiuntė įsigytos prekės, pan.) Administracija pasilieka teisę blokuoti narį be įspėjimo. Toks narys negali kurti skelbimų, palikti atsiliepimų, bendrauti forume, jo komentarai forume paslėpti. Tačiau vis dar gali atsakyti į mūsų žinutes, jog susitartų, kaip išspręs apgavystes. Jei nusprendžiama, kad narys blokuojamas visam laikui, jis nebegali prisijunti prie svetainės Mano augalai. Jei manai, kad įsivėlė klaida, susisiek su mumis.