• Sveikus kambarinius ar lauko augalus, kuriems tavo namuose, sklype nepakanka vietos, jie tau pabodo, juos nori pakeisti kitais.
 • Augalams sodinimui ar daiginimui skirtus įvairius vazonus, stovus, daigyklas, padėkliukus, lėkštutes, lovelius, kambarinius ar lauko šitnamius, įvairias vandens talpas, dekoratyvias dėžes.
 • Gyvų ar džiovintų augalų kompozicijas įvairioms progom, šventėm (šventinė atributika).
 • Dirbtinius augalus.
 • Tvarkingas nebenaudojamas knygas apie kambarinius ar lauko augalus.
 • Naujus ar naudotus tvarkingus sodo, daržo ar gėlyno priežiūros įrankius. Vaikiškus augalų priežiūros įrankius.
 • Nebenaudojamas ar naujas pakeltas lysves, gėlynų bortus ir atitvarus, komposto dėžes, augalų apsaugas, laistymo sistemos priedus, vabzdžių viešbučius, inkilus.
 • Įvairią skaldą, akmenukus, mėšlą, kompostą, biohumusą,  substratus, juodžemį ir pan.
 • Naujus ar nebenaudojamus tvarkingus rūbus, skirtus augalų priežiūrai – botai, pirštinės, kelnės, kepurės, kombinezonai. Saugos priemones.
 • Mokymus, seminarus apie augalų priežiūrą, sklypų, gėlynų projektavimą ir pan.
PASTABA. Sergantys, draudžiami ar invaziniai augalai neturėtų būti talpinami svetainėje. Gerbkite vieni kitus ir pardavinėkite tik sveikus augalus, tik tvarkingos būklės daiktus, kurios reikia prižiūrėti laikantis gamintojo (pardavėjo) nurodymų. Prėkės aprašyme būtinai paminėkite kokie yra pažeidimai, defektai ar trūkumai.
 • Augalo pavadinimas.
 • Augalo aukštis, plotis.
 • Kur augalas pasodintas. Jei talpoje, tai koks jos dydis.
 • Aiškių augalo nuotraukų (pvz.: viso augalo iš toliau, iš arčiau, greta kokio nors visiems gerai žinomo daikto ir t.t.) Skelbime nuotraukos yra privalomos.
 • Informatyvus augalo aprašymas ( pvz.: paminėk kokios spalvos, dydžio ir formos žiedai, kokios formos, spalvos lapai ir pan. ir t.t.)
 • Turimas kiekis
Svetainėje gali rasti informacijos apie augalus. Viršutinėje meniu  juostoje spausk  “Augalų enciklopedija“, kurioje pateikta informacija apie populiariausius kambarinius ir lauko augalus su nuotraukomis. Naujame lange galima ieškoti 2  būdais
 1. Po viršutinio meniu juosta, patalpinta abėcėlė, kurioje galima ieškoti lietuviško augalo pavadinimo, pasirinkus konkrečias raides. Ši abėcėle neturi lietuviškų raidžių ( pvz.: augalai prasidedantys iš š raidės, patalpinti S raidės skyriuje) Jei paspaudus ant raidės, nepateikiama informacija apie augalą, reiškias nėra nei vieno augalo su šia raide.
 2. Kairėje pusėje, šonininiame meniu, yra pateiktos kambarinių ir lauko augalų kategorijos kartu su dar smulkesne gradacija -subkategorijom. Paspaudus ant pasirinktos eilutės, pateikiamas puslapis su pasirinkta augalų kategorija ar subkategorija.
Jei neradai savo augalo, gali paprašyti pagalbos augalų forume, kurį rasi viršutinėje meniu juostoje arba spausk nuoroda čia. Jie vistiek nepavyko rasti, gal augalas retas ir todėl neįtraukas į manoaugalai.lt augalų sąrašą. Jei manai, kad augalas tikrai vertingas, parašyk mums ir mes pasvarstysime šio augalo kandidatūrą.  Mūsų kontaktai čia
 1. Spausk mygtuką esantį viršutinėje meniu juostos dešinėje “Sukurti skelbimą“.
 2. Pasirinkite veiksmą – “Parduodu“, “Keičiu“, “Dovanoju“. Jei paspaudei “Keičiu“, skelbimo aprašymo laukeyje paminėkite kokie mainai domina (pvz.: kokie konkretūs augalai).
 3. Pasirinkti skelbimo kategoriją – “Lauko augalai“, “Kambariniai augalai” ar “Įvairūs“. Jei reikia pagalbos dėl augalo kategorijos (subkategorijos) pavadinimo, paspaudę nuorodą “Augalų enciklopedija“, atsidarys naujas puslapis su augalų aprašymais, nuotraukomis.
 4. Toliau pasirinkite tinkamą skelbimo subkategoriją (-as).
 5. Naujai atsidariusiame lange suveskite reikalingus duomenis. Laukelius su raudona žvaigdute privaloma užpildyti. Nuotrauka,  (-os) taip pat privalomos.
 6. Skelbimo pabaigoje pažymėkite laukelį “Aš perskaičiau ir sutinku su svetainės taisyklėmis ir sąlygomis“.
 7. Spauskite “Pateikti skelbimą“.

Taip, galima. Bet Kuriant skelbimą ir įvedus netesingą kategoriją,  naujai atsidariusiame puslapyje, po viršutinio meniu, spauskite “Pakeiskite kategoriją“.

 1. Į skelbimą įkelk tik savo darytas nuotraukas.
 2. Pasitikrink, ar talpinamas nuotraukos failas tikrai yra .jpg, .gif ar .png formato. Kitokie formatai negalimi.
 3. Nuotraukų didžiausia talpa 4 MB.
 1. Paspausk mygtuką “Paskyra” viršutinėje meniu juostoje dešinėje.
 2. Tada kairėje meniu juostoje rasi mygtuką “Mano skelbimai“.
 3. Atsiradusiame sąraše, suraskite skelbimą, kurį norite redaguoti arba ištrinti.
 4. Ant skelbimo suraskite mygtuką “Keisti“, jei norite skelbimą redaguoti, jei norite skelbimą panaikinti – mygtukas “Ištrinti“.
 1. Jei išsirinkai patinkančią prekę, spausk ant patinkančiame skelbime dešinėje pusėje esančios širdelės, ji turi nusidažyti  žalia spalva. Šis skelbimas atsiras tavo paskyroje išsaugotų skelbimų sąraše – ieškokite mygtuko kairėje meniu pusėje “Išsaugoti skelbimai“.
 2. Skelbimo dešinėje pusėje nurodyti skelbimo kūrėjo kontaktai:  tel. numeris ( jei vartotojas pateikė viešai peržiūrai), mygtukas “Pradėti pokalbį su pardavėju” (susirašinėjimas vyksta mūsų svetainėje) bei mygtukas “Parašykite el. laišką pardavėjui” (susirašinėjimas vyksta Jūsų el. pašte).
 1. Skelbime ieškokite širdelės formos ikonos.
 2. Paspauskite ant jos ir ji pasidarys balta ir panaikins pasirinktą skelbimą iš mėstamų skelbimų sąrašo.

Priežastys:

 • Uždrausta parduoti tai kas eksponuojama skelbime (draudžiamų augalų sąrašas čia).
 • Skelbime nurodyta klaidinga kaina, būklė, dydis.
 • Skelbimas priskirtas netinkamai kategorijai.
 • Skelbime naudojamos prastos kokybės nuotraukos.
 • Skelbime naudojamos kitų narių nuotraukos be leidimo, nuotraukos iš interneto, įskaitant fotobanką
 • Nei viena nuotrauka nerodo parduodamos, dovanojamos ar mainomos prekės.
PASTABA. Jei minėti pažeidimai kartojasi, profilis bus blokuojamas. Sąrašas gali būti negalutinis. Administracija pasilieka teisę skelbimus pašalinti, jeigu jie nėra tinkami šiam tinklapiui ir dėl kitų priežasčių.
Po kiekvieno sandorio būtina pažymėti prekės pardavimą. Jei nori pažymėti prekę parduotą/iškeičiau/padovanojau:
 1. Spauskite mygtuką “Paskyra” esantį viršutinėje meniu juostoje dešinėje.
 2. Atsidariusiame naujame puslapyje kairėje meniu juostoje spauskite mygtuką “Mano skelbimai“.
 3. Suraskite skelbimą, dėl kurio pardavimo/keitimo/dovanojimo jau susitarta.
 4. Ant skelbimo spauskite mygtuką “Pažymėti, jei parduota” ir ant skelbimo atsiras užrašas “Parduota“. Skelbimas iš sistemos dings per tris dienas.
 1. Rinkis tik saugius mokėjimo būdus.
 2. Sandorių nederink kitose platformose (el.paštu. telefonu, sms žinutėmis ir pan.)
 3. Neviešink tikro savo vardo, asmens kodo, prisijungimų prie banko, kreditinės kortelės numerių, adreso, elektroninio pašto adreso, duomenų apie vaikus, sveikatą, politines pažiūras, religinius įsitikinimus ir pan.)
 4. Prekės pardavėjo prašyk, kad siuntinius siųstų registruotu siuntimu. Gavęs iš jo registracijos kodą, galėsi stebėti kur yra tavo siuntinys.
 5. Jei kyla įtarimų apie apgavystę, informuok mus.