Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų dar kartą pildyti savo duomenų, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei apsilankysite mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytų, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas, kai uždarote naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad išsaugotume prisijungimo informaciją ir ekrano rodymo parinktis. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima asmeninių duomenų ir tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

WPML naudoja slapukus, kad nustatytų dabartinę lankytojo kalbą, paskutinį kartą lankytą kalbą ir prisijungusių vartotojų kalbą.

Kai lankotės mūsų svetainėje, mes stebėsime:

Produktai, kuriuos peržiūrėjote: naudosime tai, pavyzdžiui, norėdami parodyti produktus, kuriuos neseniai peržiūrėjote
Vieta, IP adresas ir naršyklės tipas: naudosime tai tokiems tikslams kaip mokesčiai ir pristatymas
Pristatymo adresas: paprašysime jį įvesti, kad galėtume, pavyzdžiui, įvertinti pristatymo laiką prieš pateikdami užsakymą ir išsiųsti užsakymą!

Taip pat naudosime slapukus, kad galėtume stebėti krepšelio turinį, kai naršote mūsų svetainėje.

Jei kuriate, pateikiate, importuojate, išsaugote arba publikuojate informaciją apie įvykį, vietą arba organizatorių, tokia informacija išsaugoma vietinėje duomenų bazėje:

Informacija apie vietą: pavadinimas, adresas, miestas, šalis, valstija, pašto kodas, telefonas, svetainė, geografinės koordinatės (platuma ir ilguma)
Organizatoriaus informacija: vardas, pavardė, telefonas, el. svetainė.
Informacija apie renginį: svetainė, kaina, aprašymas, data, laikas, vaizdas